Opublikowano

Jak skompletować prezent dla dziecka?

Może się wydawać, że wybranie odpowiedniego podarunku dla dziecka to nic trudnego. Zazwyczaj większość osób stawia na zabawki, książki lub, jeśli chodzi o maluszki, ubranka czy kocyki. Czy warto jednak co roku kupować to samo na urodziny czy imieniny? Jak skompletować prezent dla dziecka w taki sposób, aby był niezapomniany i używany przez wiele, wiele lat?

Prezent dla maluszka i starszaka

Dzięki naszym propozycjom, każdy z Was zadba o jak najlepszy podarunek dla dziecka! Niezależnie, czy okazją są urodziny czy imieniny, w Pracowni Tymek sprawimy, że mali solenizanci aż podskoczą z radości, a ich rodzice ucieszą się z tak wyjątkowego prezentu dla ich pociechy. Oczywiście, w naszej ofercie znajdą się również świetne produkty do pokoju dla noworodków. Wielokrotnie, rodzice organizują coraz bardziej popularne baby shower, na które wypada skompletować podarunek dla wkrótce witanego na świecie maluszka. Jeśli baby shower nie był organizowany, warto również mieć coś dla nowego członka rodziny, kiedy idziemy go poznać po raz pierwszy. Warto zadbać o skompletowanie podarunku wcześniej, aby zadbać o coś naprawdę wyjątkowego.

Jak skompletować prezent z Pracownią Tymek?

To, co wyróżnia nasze produkty to nie tylko ręczne wykonanie, ale również możliwość personalizacji. Proponujemy artykuły takie jak kuferki (na przykład na zabawki) jak i lustra czy zegary. Możliwe jest również zaopatrzenie się w wieszaki lub miarki wzrostu – a wszystko to w wybranych przez Państwa kolorach!

Kolorystyka to nie jedyne, co mogą Państwo wybrać – proponujemy również ozdobienie imieniem czy wybranym kształtem. W naszej ofercie znajdują się gotowe produkty, które mogą stać się inspiracją i pokazać, w jaki sposób tworzymy nasze produkty. Możliwe jest więc ozdobienie miarki kwiatkami lub zwierzątkami, a zegara do pokoju – motywem morskim. Jeśli mają Państwo konkretny pomysł, z chęcią go wykonamy. Jeśli nie, to doradzimy, co sprawdzi się najlepiej!

Dzięki skompletowaniu prezentu w Pracowni Tymek mogą Państwo być pewni, że podarujecie maluchowi coś, czego nie będzie miał nikt – zapraszamy!