Opublikowano

Kolorystyka przedmiotów wyposażenia pokoju dziecięcego

Wchodząc do pomieszczenia, w którym mieszka i śpi maluch, od razu możemy je rozpoznać. Pokoju dziecięcego nie rozpoznajemy tylko po mniejszym łóżku, zabawkach czy niskich krzesełkach, ale również po kolorystyce. Dzięki zastosowaniu miłych dla oka, stonowanych, a jednocześnie radosnych barw, każdy może od razu poczuć, że jest to pomieszczenie, w którym urzęduje jeden z młodszych członków rodziny.

Kolorystyka pokoju dziecięcego

Jeśli chodzi o barwy, które dominują u najmłodszych, są to często błękity, róże oraz zielenie. Równie często można znaleźć elementy czerwone lub fioletowe. Wnętrze nie nabierze jednak odpowiedniego charakteru tylko poprzez pomalowanie ścian – konieczne jest utrzymanie odpowiedniego efektu poprzez dodanie pościeli i koców w odpowiednich barwach, ale również, poprzez zastosowanie odpowiedniego wyposażenia!

Dzięki Pracowni Tymek, każdy z Was zadba o odpowiedni efekt, jeśli chodzi o wyposażenie w meble, półki i ozdoby do przestrzeni zamieszkiwanej przez swoją pociechę!

Barwne wyposażenie pokoju

Aby zadbać o stworzenie idealnej przestrzeni dla pociechy, warto postawić na sprawdzone, a jednocześnie ręcznie robione dodatki z naszej Pracowni. Dzięki możliwości personalizacji i umieszczenia na przedmiocie na przykład imienia syna lub córki, możliwe będzie wspaniałe wyposażenie miejsca dla dziecka. Oczywiście, wykonując nasze produkty, szczególną uwagę przykładamy do kolorystyki. Barwy przedmiotów z Pracowni Tymek muszą pasować do wystroju przestrzeni dla malucha – nasze produkty malujemy więc trwałymi farbami w kolorach takich jak niebieski, zielony czy fioletowy!

W naszej ofercie znajdują się m.in. wieszaki, półki czy też przyborniki. Proponujemy również miarki na ścianę, które będą świetnie prezentowały się na ścianie w każdym pomieszczeniu, gdzie znajduje się rosnące dziecko! Regularne zaznaczanie wzrostu pociechy z pewnością ją ucieszy – a dodatkowo, pozwoli na nietuzinkową ozdobę pokoju.

Pracownia Tymek pozwoli Ci zadbać o odpowiednią kolorystykę wnętrza pokoju dziecka i znajdujących się w nim przedmiotów i elementów wyposażenia.