Opublikowano Dodaj komentarz

Porządek na biurku dziecka

Utrzymanie porządku na biurku dziecka to nie lada wyzwanie – wystarczy bowiem krótki przypływ twórczej weny i już po godzinie od posprzątania w przestrzeń wkrada się chaos. Można jednak temu zaradzić, ucząc malucha od najmłodszych lat odkładania rzeczy na swoje miejsce. Doskonale w tym przypadku sprawdzi się organizer w postaci drewnianego przybornika z przegródkami, którego atrakcyjna forma jeszcze bardziej zachęci do jego codziennego użytkowania. Pracownia Tymek ma zaś do zaoferowania szeroką gamę tego typu produktów.

Przybornik na biurko dziecka – jaki wybrać?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, aby wybrany organizer był praktyczny i trwały. Właśnie dlatego bardzo dobrze sprawdzą się modele drewniane z przegródkami, które pomalowane zostały trwałymi i odpornymi na uszkodzenia mechaniczne farbami akrylowymi. Warto zwrócić uwagę na to, aby tylna ścianka przybornika była nieco wyższa od tej przedniej, a przegródki umożliwiały łatwe manipulowanie znajdującymi się w nich kredkami, ołówkami i innymi przydatnymi podczas kreatywnego spędzania wolnego czasu przyborami. Oczywiście nie bez znaczenia jest też kwestia atrakcyjności wizualnej, ponieważ organizer sam w sobie musi zachęcać dziecko do korzystania z niego. Właśnie dlatego prezentowane w ofercie Pracowni Tymek modele są dostępne w najróżniejszych kształtach oraz kolorach. Zaprojektowane zostały z wykorzystaniem motywów bardzo lubianych przez maluchy, co stanowi ich dodatkowy atut.

Personalizowany organizer na biurko

Z wykonanym z drewna i kolorowym przybornikiem porządkowanie biurka z nudnego obowiązku stanie się dla dziecka atrakcją oraz przyjemnością. Tym bardziej, że oferujemy też możliwość personalizacji – rodzice mogą więc wybrać drewniany organizer w kolorze z katalogu, a także z imieniem malucha, co w otoczeniu ulubionych motywów takich jak gwiazdki, motyle, kwiatki, pojazdy czy piłki da nieprzeciętny efekt dekoracyjny. Nie bez znaczenia będzie też poczucie własności, co dodatkowo zobowiąże dziecko do korzystania z przybornika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *