Chusteczniki

Wspaniałymi dodatkami, zdobywającymi coraz większą popularność, są stylowe chusteczniki. Jeśli nie podobają Ci się zwykłe, papierowe warianty, które można nabyć w większości hipermarketów, to nasze produkty z pewnością spodobają trafią w Twój gust.

Wykonujemy je ręcznie, z dbałością o wszelkie szczegóły, wykorzystując do ich konstrukcji trwałe drewno, dzięki czemu sprawdzą się przez długi czas. Chusteczniki możemy wykonać z wieloma różnymi motywami – z ptaszkami, motylkami, samochodami czy rybkami i zwierzętami morskimi. Co więcej, produkt możemy pomalować na dowolne, wybrane z naszej palety, kolory.

Produkty te można łatwo otworzyć wysuwając podstawę oraz mają takie rozmiary i tak zostały zaprojektowane, by mieściły standardowe opakowania chusteczek dostępnych w sklepach.

Zachęcamy do skorzystania z oferty – wybierz odpowiedni wzór, dopasuj kolor i zamów. Już kilka dni po zamówieniu otrzymasz świetnie wyglądający, ręcznie robiony chustecznik, który doskonale uzupełni aranżację salonów czy pokojów dziecięcych.

W tym momencie zakup w naszym sklepie jest niemożliwy.
Przepraszamy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9