Lustra

Świetnym pomysłem na aranżację każdego pokoju, jest dobranie oryginalnego lustra. W naszym asortymencie znajdziesz szereg różnych pięknych zwierciadeł w ręcznie wykonywanych ramkach, które możemy dopasować do Twoich wymagań dot. kolorystyki. Jeśli więc marzy Ci się model w pistacjowej, czerwonej, purpurowej lub różowej oprawie, to nasza oferta jest dla Ciebie stworzona. Co więcej, dajemy dużą możliwość doboru dekoracji na oprawie – od dużych koron, po mniejsze serduszka, motylki czy kwiatki.

Nasze lustra są uniwersalne – można je z łatwością powiesić na ścianę lub postawić, dzięki temu, że mają wbudowaną podstawkę. Proponujemy modele o różnej wielkości – zarówno nieco większe, jak i mniejsze. Lustereczka będą doskonałym wyborem również do pokoju dziecięcego – są świetnie wyglądające i wytrzymałe, dzięki konstrukcji ze sklejki.

Zachęcamy do dobrania spełniających oczekiwania kolorów i wybrania modelu o odpowiednim rozmiarze. Polecamy także zapoznać się z resztą dodatków oferowanych przez nasz sklep internetowy, które wspaniale uzupełnią wyposażenie każdego pomieszczenia.

W tym momencie zakup w naszym sklepie jest niemożliwy.
Przepraszamy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6