Przyborniki

Są kolorowe, praktyczne i świetnie sprawdzają się w swojej roli. Organizery drewniane prezentowane w tej kategorii to fantazyjne przyborniki na biurko, które zaprojektowane zostały z myślą o najmłodszych. Przyciągające uwagę barwy, staranne wykonanie oraz dbałość o detale sprawiają, że nie może zabraknąć ich również w pokoju Twojego dziecka, a różnorodność dostępnych motywów pozwoli na wybranie organizera odpowiedniego zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Co więcej, dla Klientów poszukujących personalizowanych produktów możemy wykonać przyborniki w kolorach wybranych ze wzornika.

Organizer na biurko dla dzieci – jaki wybrać?

Decydując się na zakup organizera na biurko dla dziecka warto zwrócić uwagę na to, aby przybornik pasował do wystroju pokoju oraz przedstawiał ulubione motywy malucha lub jego imię. Dinozaury, samochody czy piłki z pewnością przypadną do gustu chłopcom, a kwiatki, motylki i sówki będą idealnym wyborem dla dziewczynki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców proponujemy modele jedno- oraz wielokomorowe o charakterystycznych, fantazyjnych kształtach, które z największą starannością wykonujemy z drewna liściastego. Wszystkie przyborniki z naszej oferty pokrywamy farbami akrylowymi przeznaczonymi do malowania elementów wyposażenia użytkowanych przez dzieci.

Coś dla braciszka i siostrzyczki

Znajdziesz tu piękne przyborniki w formie zestawów, na które składa się kilka organizerów. Dzięki nim z łatwością przechowasz wiele kredek, flamastrów czy ołówków. Jeśli masz kilka dzieci, bez trudu rozdzielisz je na biurko każdego malucha i sprawisz, że łatwo będzie można zaprowadzić na nich porządek.

Nasze przyborniki są spersonalizowane, dlatego z pewnością spodobają się maluchom. Dzięki nim poczują one, że mają coś swojego – bo czy jest coś bardziej osobistego niż organizer z własnym imieniem? Takie akcesoria mogą być szczególnie przydatne u rodzeństwa, gdzie wiele rzeczy dzieci muszą dzielić między sobą.

Te organizery są na tyle wytrzymałe, że można je przekazać młodszemu rodzeństwu lub innej rodzinie dziecka, kiedy już z nich wyrośnie. Z małym prawdopodobieństwem ulegną one uszkodzeniom lub wyblakną nawet po długim czasie. Z tego powodu mogą bez zarzutu pełnić swoją funkcję i cieszyć oko, gdy zostaną przekazane siostrzyczce, braciszkowi czy kuzynom.

Drewniany organizer na biurko dla chłopca i dziewczynki

Drewniane przyborniki na biurko dla chłopców i dziewczynek oferowane na stronie naszej Pracowni to akcesoria wykonywane i malowane ręcznie, dzięki którym Twoje dziecko od najmłodszych lat będzie przyzwyczajało się do dbania o porządek w swoim pokoju. Nie zajmują wiele miejsca i sprawiają, że najpotrzebniejsze przybory są zawsze gotowe do użycia. Możliwość posegregowania ołówków, kredek i flamastrów w poszczególnych komorach to również atut. Jeżeli więc poszukujesz elementów wyposażenia idealnych do pokoju dziewczynki lub chłopca, które świetnie sprawdzą się też jako prezent, koniecznie przyjrzyj się dostępnym w tej kategorii produktom i zamów najodpowiedniejszy wariant – serdecznie zapraszamy!

W tym momencie zakup w naszym sklepie jest niemożliwy.
Przepraszamy.

Wyświetlanie 1–12 z 25 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 25 wyników