Skarbonki

Naukę oszczędzania warto rozpocząć już w wieku przedszkolnym. Wesołe skarbonki z ozdobą pozwolą dziecku wygodnie gromadzić kieszonkowe w jednym miejscu, pomagając w kształtowaniu nawyku odkładania pieniędzy. Dodatkowo posiadają wiele ciekawych wzorów, które wzbogacą wystrój dziecięcego pokoju.

Produkty są drewniane i ręcznie pokryte farbami w dowolnych kolorach z palety. Używamy specjalnych, bezpiecznych emulsji, które stosuje się również do zdobienia dziecięcych mebli. Każdy wyrób posiada dekorację w postaci wybranego kształtu: samochodu, kwiatka, serca i wielu innych. Dzięki temu możesz zamówić artykuł, który w stu procentach odpowiada zainteresowaniom Twojej pociechy. Oszczędzanie stanie się wówczas przyjemne.

Każdy produkt jest otwierany, dlatego nie ma potrzeby go niszczyć, kiedy chce się wyjąć zgromadzone monety. Wystarczy, że dziecko przesunie denko skarbonki, a zyska dostęp do swoich pieniędzy. Jeśli chcesz nauczyć swoją pociechę zaradności, zachęcamy do wyboru naszych produktów.

W tym momencie zakup w naszym sklepie jest niemożliwy.
Przepraszamy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6