Zawieszki na rysunki

Jeśli Twoje dziecko ma dużą wyobraźnię i lubi malować, rysować czy kolorować, to świetnym pomysłem na pochwalenie się jego pracami, są specjalne zawieszki na rysunki. Ozdoby te łatwo przymocować na ścian i pozwalają na łatwe nakładanie oraz zdejmowanie obrazów małego artysty.

Mamy bardzo szeroki wybór zawieszek, które łatwo można dopasować do aranżacji pokoju malucha. Oferujemy ozdoby w kształcie np. pociągu z wagonikami, motylków, rybek i sówek, a także samochodzików. Będą one pasowały zarówno do pokoiku dziewczynki, jak i chłopczyka.

Dzięki temu, że akcesoria wykonujemy ręcznie, mamy możliwość ich pełnej personalizacji. Możemy pomalować poszczególne elementy na wiele kolorów z bogatej palety barw. Różowe samochody lub niebieskie sowy? Spełnimy każde życzenie.

Elementy wykonywane są z trwałej sklejki, dzięki czemu są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia. Wytrzymałe są również sznurki, które bez problemów utrzymają i będą ładnie prezentowały nawet kilka malunków dziecka.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą specjalnych zawieszek, za pomocą której stworzysz pierwszą wystawę rysunków Twojego dziecka!

W tym momencie zakup w naszym sklepie jest niemożliwy.
Przepraszamy.

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników