Zegary do pokoju dziecięcego

Spraw wyjątkową radość swojemu maluchowi i upiększ jego pokój wyjątkowymi dodatkami! Do odświeżenia wyglądu pomieszczeń, świetnie nadadzą się nasze kolorowe zegary na biurko. Modele, które znajdują się w naszym asortymencie, nie są nudnymi, zwykłymi urządzeniami – oferujemy piękne i kolorowe zegary stojące o kształcie m.in. kota, ryby, ślimaka czy słonika, które mogą być doskonałym dodatkiem do pokoju dziecięcego. Produkty wykonane są z trwałej, solidnej sklejki, dzięki czemu mogą wytrzymać wiele lat. Ponadto, są one malowane bezpiecznymi farbami akrylowymi, które wykorzystywane są w malowaniu mebli dziecięcych czy zabawek. Barwę farb możesz wybrać według naszego wzornika, dzięki czemu masz możliwość dopasowania urządzenia do aranżacji. Spraw radość maluchowi i kup jeden z naszych wyjątkowych produktów!

Wyobraźnia dzieci nie zna granic. Nie ma tam sztywnych dorosłych zasad – niebo może być zielone, a trawa niebieska. To właśnie to najbardziej kochamy w najmłodszych członkach naszych rodzin. Tej beztroski, otwartości i kreatywności nie da się nie zauważyć ani tym bardziej – nie lubić. Inspirując się tokiem myślenia milusińskich, stworzyliśmy różnorodne zegary do pokoju dziecięcego: ścienne, z wahadełkiem, kominkowe oraz te wyjątkowo duże, powyżej 45 centymetrów średnicy. Dzięki temu możesz wybrać dokładnie taki produkt, który najlepiej będzie pasował do wystroju pokoju Twojego malucha.

Zegary do pokoju dziecięcego — godzina wskazywana po cichu

Klasyczne tykanie może przeszkadzać w zaśnięciu każdego z nas, nie tylko dzieci. Właśnie dlatego oferujemy naszym Klientom wyposażenie zegarów do pokoju dziecinnego w system zegara płynącego, nazywanego również cichym. Jeśli więc zależy Ci na znalezienie produktu, który nie tylko będzie estetyczny i dopasuje się do określonego stylu aranżacji, ale również pozwoli Twojemu maluchowi spokojnie zasnąć, to zapoznaj się z naszą ofertą!

W tym momencie zakup w naszym sklepie jest niemożliwy.
Przepraszamy.