Zegary kominkowe

Jeśli chcesz nieco ożywić przestrzeń w salonie czy upiększyć inne pomieszczenia, to oferowane w tej sekcji zegary kominkowe spełnią Twoje oczekiwania. Dostarczamy szereg różnych kształtów tych urządzeń – od stylowych kotków, po słoniki, ślimaki i ryby.

Dzięki temu, że wszystkie zegary kominkowe oraz inne akcesoria wykonujemy w całości ręcznie, mamy możliwość ich pełnego dopasowania do oczekiwań. Możemy np. nadać im jeden z wielu kolorów i stworzyć zupełnie unikalne połączenie – np. czerwonego kota, różowego ślimaka lub czarną rybę.

Każdy zegar stojący został wyposażony w trwały, precyzyjny mechanizm, który zapewnia działanie przez długi czas. Skonstruowane zostały z trwałej sklejki, co gwarantuje ich właściwą wytrzymałość. Wszystkie polecane urządzenia doskonale będą komponowały się z wieloma innymi akcesoriami z naszego asortymentu – sprawdź jakie ciekawe dekoracje przygotowaliśmy w różnych kategoriach.

Wybierz dekoracje, które stylowo upiększą każdą przestrzeń. W razie pytań, czekamy na kontakt – z przyjemnością odpowiemy na wszelkie zapytania dotyczące oferty.

W tym momencie zakup w naszym sklepie jest niemożliwy.
Przepraszamy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4