Zegary z wahadłem

Ozdobą, która będzie spełniała nie tylko estetyczne, ale i praktyczne zadanie, będą oferowane w tej kategorii zegary z wahadłem, idealne do dziecięcych pokoików. Proponujemy szereg różnych kształtów tych urządzeń – od klasycznych domków, i słoneczek, po sowy i balony z chmurkami.

Co więcej, każdy model cechuje się trwałym mechanizmem, precyzyjnie odmierzającym czas, oraz solidną konstrukcją, wykonaną z trwałej sklejki. Dzięki temu produkty będą mogły służyć przez długi czas.

Wszystkie proponowane przez nas zegary z wahadłem wykonujemy własnymi rękami. Daje nam to możliwość dopasowania zamówienia i stworzenia indywidualnego, ciekawego projektu. Kolorujemy dane elementy zegarów z wahadłem na wybrane kolory z różnorodnej palety barw. Możemy zatem dopasować barwę urządzenia do aranżacji lub stworzyć zupełnie oryginalną kompozycję – np. różowe słońce.

Zachęcamy do sprawdzenia przykładowych modeli i skomponowanie własnych, barwnych modeli – gwarantujemy, że będzie to świetna zabawa dla całej rodziny!

W tym momencie zakup w naszym sklepie jest niemożliwy.
Przepraszamy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10