Zestawy

Jeśli chcesz dobrać pasujące do siebie kolorem i stylem wykonania zestawy, które świetnie udekorują pokój dziecka, to nasza oferta jest dla Ciebie. Proponujemy rozmaite komplety, na które składają się m.in. różnej wielkości kuferki, a także rozmaite przyborniki, czy nawet zegary. Będą świetnym wyborem do uporządkowania małych zabawek czy innych drobiazgów i ważnych dla dzieci rzeczy. Produkty wchodzące w skład zestawów, wykonywane są z trwałej sklejki, co zapewnia ich długą żywotność i trwałość.

Proponujemy wiele różnych zestawów z kilkoma kuferkami czy przybornikami, które możemy dodatkowo dopasować do aranżacji pokoju. Wszystkie elementy kompletów wykonujemy ręcznie, co daje nam pewność, co do ich wytrzymałości oraz również daje możliwość wprowadzenia różnych modyfikacji. Zachęcamy do własnego wybrania kolorów produktów – pomalujemy je w odpowiedniej, wybranej kompozycji różnych barw.

Przybory dopasowane do charakteru Twojego dziecka

Dostępne tu zestawy spodobają się przedszkolakom oraz dzieciom w wieku wczesnoszkolnym. Mają intensywne barwy oraz piękne, ciekawe wzory. Znajdziesz tu egzemplarze z motywami kwiatowymi, zwierzęcymi, piłkarskimi czy samochodowymi. To doskonała propozycja dla małej księżniczki czy fana przyrody, piłki nożnej lub aut. Dzięki nim skutecznie spersonalizujesz przestrzeń swojego dziecka i sprawisz, że z przyjemnością będzie spędzał w niej czas.

Dzięki temu, że nasze zestawy są dosyć obszerne, pozwalają przechować dużo długopisów, kredek czy ołówków. Mogą z nich skorzystać mali artyści, którzy potrzebują wielu narzędzi tego rodzaju, by stworzyć i udoskonalić swoje dzieła. Warto zaznaczyć, że nasze produkty są łatwe w pielęgnacji – wystarczy przetrzeć je mokrą ścierką nasączoną ciepłą wodą oraz detergentem, by szybko pozbyć się nawet tak uporczywych zabrudzeń, jak ślady po kredkach czy pastelach.

Wybierz pasujący model wśród bogatej oferty różnych kompletów, a następnie dopasuj do niego właściwe kolory, które my precyzyjnie nałożymy.

Z nami stworzysz to, co przyniesie radość Twojemu dziecku!

W tym momencie zakup w naszym sklepie jest niemożliwy.
Przepraszamy.

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników