Zestawy

Jeśli chcesz dobrać pasujące do siebie kolorem i stylem wykonania zestawy, które świetnie udekorują pokój dziecka, to nasza oferta jest dla Ciebie. Proponujemy rozmaite komplety, na które składają się m.in. różnej wielkości kuferki, a także rozmaite przyborniki, czy nawet zegary. Będą świetnym wyborem do uporządkowania małych zabawek czy innych drobiazgów i ważnych dla dzieci rzeczy. Produkty wchodzące w skład zestawów, wykonywane są z trwałej sklejki, co zapewnia ich długą żywotność i trwałość.

Proponujemy wiele różnych zestawów z kilkoma kuferkami czy przybornikami, które możemy dodatkowo dopasować do aranżacji pokoju. Wszystkie elementy kompletów wykonujemy ręcznie, co daje nam pewność, co do ich wytrzymałości oraz również daje możliwość wprowadzenia różnych modyfikacji. Zachęcamy do własnego wybrania kolorów produktów – pomalujemy je w odpowiedniej, wybranej kompozycji różnych barw.

Wybierz pasujący model wśród bogatej oferty różnych kompletów, a następnie dopasuj do niego właściwe kolory, które my precyzyjnie nałożymy.

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników