Projekty na zamówienie

Osoby indywidualne

Jeżeli posiadacie już Państwo elementy wystroju wnętrza z jakimś konkretnym motywem i chcielibyście , aby powtórzył się on również na zakupionych u nas przedmiotach, albo macie swój własny, indywidualny pomysł na zegar, wieszak, półkę, ozdobę itd. a szukacie kogoś, kto ten pomysł zrealizuje, to gorąco zachęcamy do kontaktu.

Wszystko wykonujemy sami, więc jeśli podobają się Państwu nasze wzory, ale z pewnymi modyfikacjami np. w zakresie wielkości, to również jesteśmy otwarci.

Przeanalizujemy wszystko i niewykluczone, że będziemy mogli pomóc 🙂

Informujemy jednak, że nie podejmujemy się kopiowania wzorów zastrzeżonych i wzorów zaprojektowanych przez innych naszych kolegów-wytwórców – przez szacunek do człowieka i jego pracy.

Przedszkola

Z powodzeniem zrealizowaliśmy już wiele zamówień, które napłynęły do nas z przedszkoli. Głównie dotyczyły one półek, wieszaczków łazienkowych, tablic korkowych, zegarów, osłon kaloryferów, dekoracji ściennych i.in.
Jeśli szukacie Państwo nietuzinkowych, kolorowych, solidnych i funkcjonalnych elementów, które ubogacą salę, łazienkę lub szatnię przedszkolną, to prosimy o kontakt.